FOOTBALL TALENT ACADEMY

Chceme být nejlepší!

kvalitní a profesionální tréninkové jednotky • individuální přístup
• účast na turnajích
kvalitní a profesionální tréninkové jednotky • individuální přístup
• účast na turnajích
kvalitní a profesionální tréninkové jednotky • individuální přístup
• účast na turnajích

 TURNAJ ŠPANĚLSKO- BARCELONA

NA DALŠÍ VÝBORNÝ ZAHRANIČNÍ TURNAJ JSME SE VYDALI DO BARCELONY A TO LETECKY, TAK ŽE SI KLUCI PŘIPADALI JAK PROFESIONÁLNÍ FOTBALISTI A K TOMU SKVĚLÝ HOTEL NABÍDNUL KLUKŮM VEŠKERÝ KOMFORT.

NA SAMOTNÉM TURNAJI KLUCI PŘEDVÁDĚLI HRU, JAKOU SE PREZENTUJE PŘEDEVŠÍM BARCELONA A NA VŠECHNY ZÁPASY OVLÁDLI V DRŽENÍ MÍČE ZA COŽ NÁS OBDIVOVALA VŠECHNA MUŽSTVA NA TURNAJI, BOHUŽEL JEDINÁ PROHRA NA TURNAJI NÁS ODSOUDILA NA KRÁSNÉ PÁTÉ MÍSTO, I KDYŽ HROU JSME POMÝŠLELI NA MEDAILOVÉ UMÍSTĚNÍ.

KLUCI SI SAMOTNOU HROU VYSLOUŽILI POZVÁNÍ OD MUŽSTVA S KTERÝM PROHRÁLI (FRANCOUZSKÉHO BORDEUX) NA JEJICH TURNAJ. A TAK V ŘÍJNU KLUKY ČEKÁ PO ITÁLII, NĚMECKU, ŠPANĚLSKU, DALŠÍ NEPOZNANÁ ZEMĚ A ODLIŠNÝ STYL FOTBALU.

TURNAJ BYL PRO KLUKY VELMI PŘÍNOSNÝ, NEJEN PO FOTBALOVÉ STRÁNCE, ALE ÚPLNĚ ODLIŠNOU FOTBALOVOU KULTUROU. NEJENŽE SE NA TURNAJI VŠICHNI BAVILI FOTBALEM A SAMOTNÉ PROHRY BRALI S VELKOU ÚCTOU K SOUPEŘI A DO KONCE U NÁS NEVÍDANÁ VĚC. PO PROHŘE NÁM FANOUŠCI, TRENÉŘI I HRÁČI TÝMU, KTERÝ S NÁMI PROHRÁL, UZNALE UDĚLALI ŠPALÍR A ZATLESKALI. ŽÁDNÉ SLZY Z PROHRY, ŽÁDNÉ VÝČITKY, JEN UZNÁNÍ LEPŠÍHO SOUPEŘE, A TÍM I RADOST ZE HRY. A PRÁVĚ TENTO PRVEK SI CHCEME ZAPAMATOVAT A PŘENÉST DO NAŠÍ HERNÍ KULTURY.

PRO KLUKY NEBYL ZÁŽITEK JEN SAMOTNÝ TURNAJ, ALE I NÁVŠTĚVA SVATOSTÁNKU FC BARCELONY, PROHLÍDKA MĚSTA A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ SAMOTNÉ MOŘE A RELAX.

phoca thumb m img 1777 phoca thumb m img 1805

phoca thumb m img 1749 phoca thumb m img 1821