FOOTBALL TALENT ACADEMY

Chceme být nejlepší!

Tradiční fotbalový camp pro malé fotbalisty
Náš fotbalový camp má za sebou úspěšné tři roky a 6 turnusů, na kterých se vystřídali hráči s velkých i menších klubů, ale všichny děti měly velkou kvalitu fotbalových individuálních dovedností.  Kluci zažili za tři roky návštěvu několika známých osobností, kteří s nimi absolvovali celý den, včetně tréninkových jednotek. Navštívili jsme několik zápasů Sparty Praha v předkolech Ligy mistrů. Za samotné tři roky jsme se pomalu rozrůstali i ve vybavení areálů, kde dnes máme tréninkové hřiště travnaté, tarflexové i plážové, když k tomu připojíme stávající krytý a venkovní bazén, saunu a výřivku, stává se pro kluky tento areál velmi žádaný.

Stáhnout přihlášku I Fotogalerie


Fotbalový camp 2018

Pořadatel tradičních fotbalových campů Football Talent Academy vypisuje termíny na dva letní turnusy fotbalových campů pro rok 2018. První turnus se uskuteční 23.7. - 27.7. 2018, druhý turnus 30.7. - 3.8. 2018. Chcete-li vědět více informací, napište nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte tel.: 731 444 000.

V rámci campu se zaměřujeme především:

  • individuální rozvoj jedince,
  • zkušenosti a profesionalitu trenérů,
  • individuální tréninky,
  • kvalitní vyváženou stravu.

Samozřejmostí je nadstandardní zázemí (vnitřní i venkovní bazén, vířivka, sauna). Zajišťujeme také online videopřenosy na Facebooku nebo návštěvu prvoligových fotbalistů přímo na tréninku.